Mlátil se mnou o zed říká veronika

16. leden 2008 | 15.42 |

"Mlátil se mnou o zeď a pokusil se mě znásilnit,” nařkla před nedávnem VeronikaFasterová svého přítele Daniela, se kterým se seznámila ve Vile VyVolených. Celý incident ihned za asistence své maminky Veronika nahlásila na policii. Své modřiny si dokonce nechala nafotit pro jeden bulvární deník.

Od té doby se ale hodně věcí změnilo. DanielHolovský, od kterého by se dalo čekat, že se k celé věci bude odmítat vyjadřovat, se snaží vše v klidu vysvětlit a poškozená Veronika se zavřela doma, kde její bezpečí střeží maminka.

"Šlo o mileneckou hádku,” tvrdí Holovský a netají se ani tím, že Veroniku stále velmi miluje.

"Já si myslím, že to Veroničina maminka trochu nafoukla. Jakmile začaly mluvit o pokusu o znásilnění, tak mi to bylo divné. Ale když k tomu přidaly ještě korupci policie, tak jsem si řekl, že už je toho trochu moc,” řekl Super.cz zdroj z okolí exVyVolených.

"Paní Fasterová má na Veroniku velký vliv. Hodně věcí v jejím životě řídí právě maminka, takže bych se nedivila ani tomu, kdyby jí dala domácí vězení a vzala telefon,” domnívá se jedna z exVyVolených.

V současné době je VeronikaFasterová odříznutá od okolí a nebere ani svůj mobilní telefon, na který jsme se jí snažili dovolat.

"Daniel má dvě tváře. Je to velmi hodný a milý kluk, ale taky se dokáže pořádně rozčílit a to potom lítají hromy blesky,” řekl kamarád Holovského.

"Na holku bych nikdy ruku nevztáhl," brání se zase kickboxer Daniel. (ex)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře