Jak tto je s Veronikou a danem??

16. leden 2008 | 15.40 |

"Byla to obyčejná, i když trochu italštější milenecká hádka,” řekl Super.cz DanielHolovský. Celé hádce, která proběhla u Daniela doma, byli navíc přítomni dva Holovského kamarádi, kteří jeho verzi potvrdili.

"Šlo o napadení a pokus o znásilnění,” tvrdí zase Veronika, která celý incident nahlásila dokonce na policii.

Na druhou stranu se zase zmlácená Veronika nechala nafotit pro jeden bulvární deník, kde modřiny a odřené koleno vypadaly velmi drasticky.

"K žádnému znásilnění ani pokusu o znásilnění nedošlo,” brání se Daniel a dodává, že Veroničina verze, kterou řekla policii, se zcela liší od toho, co řekla novinářům.

Pravdou zůstává, že celá věc je nyní v jednání Policie České republiky, která pokus o znásilnění vyloučila hned v první fázi. Pokud by ale nakonec byl nějaký trestný čin prokázán, byl by na tom DanielHolovský velmi špatně. Z minulosti má totiž na svém kontě už jednu podmínku za ublížení na zdraví.

"Nejhorší na tom všem ale je, že Daniel Veroniku stále miluje a moc se kvůli tomu trápí,” řekl nám jeden z Holovského kamarádů. Situaci mu komplikuje i fakt, že má s Veronikou zakázaný kontakt.

"Musím se nějak dát dohromady a zapomenout,” dodává Holovský.

Pokud vás zajímá, jak se celá hádka odehrávala a jak se na to dívá Danielova maminka či policie, nenechte si ujít Top Star magazín na Primě, kde se navíc i dozvíte spoustu nových a zajímavých skutečností

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře

RE: Jak tto je s Veronikou a danem?? eloyes* 30. 03. 2008 - 21:35