Zvěřina nemá prachy!!!!!

12. leden 2008 | 20.47 |
Nemá ani na benzín. Časy, kdy se Petr Zvěřina těšil slávě z první série VyVolených, jsou ty tam. Dnes podle svých vlastních slov dělá tak akorát dluhy a rodině ostudu! "Stojí to všechno za ho, ale co zmůžu, viď?” pokrčil rameny Petr Zvěřina (30) z Václaváku, který o sobě vymyslel dnes již legendární větu, že nepřijel do Prahy na babetě. "Práci pořád nemám, dělám tak akorát dluhy a ostudu,” netají se.

Top TV, pro kterou dřív příležitostně pracoval, zkrachovala, o jeho moderování už dávno nikdo zájem nemá. Jediný zdroj příjmů, který mu zatím funguje, je z natočených reportáží pro populární internetovou televizi. "Ale znáte to, to moc nesype,” tvrdí.

Dnes tak Zvěřina tře bídu s nouzí. Má dluhy kam se podívá. Přišel o byt, ve kterém dlouhá léta žil se svou snoubenkou Kateřinou, dokonce i ta ho nakonec opustila. Auto nemá už dávno a jak se pochlubil, i ten řidičák mu sebrali policajti! "Jezdím metrem a navíc často na černo, protože jsem fakt švorc,” řekl nám na konec tónem, že by člověk neváhal dát mu nějakou korunu. Jenže ouha! Jak by mu vítěz Vladko s největší pravděpodobností asi řekl: "Zvěřino, máš, cos chtěl! Konečně se ti to vrátilo.”

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře