Vědí co a jak

11. leden 2008 | 20.26 |

Mladá a pohádkově bohatá dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy (20) nepřišla ke svému bohatství jen díky hraní či modelingu. Tyhle holky mají také firmu, kde prodají co můžou. Tentokrát přišly na trh s ložnicemi.

Ashley s Mary-Kate patří mezi nejbohatší dvojčata na světě. Peněz si holky dokážou dosyta užít, ale raději než utrácet je baví peníze "rozmnožovat". Proto si založily svou vlastní firmu, kde s obrovským úspěchem prodávají vše, od oblečení přes knihy až po různé doplňky. V současné době svou nabídku obohatily o ložnice, které přitom samy navrhují. "Když se Ashley s Mary-Kate pro cokoliv rozhodnou, pokaždé se snaží držet hlavně toho, co by chtěli jejich fanoušci," uvedl mluvčí dvojčat Michael Pagnotta.

To se jim tentokrát povedlo. V době, kdy má skoro každá hollywoodská hvězda svou vlastní značku s oblečením, jsou Olsenovy holky zase o kus dál. Nápad s prodejem ložnic se u fanoušků ujal a také tentokrát jde zboží rychle na odbyt. Co budou modelky a herečky v jednom navrhovat dál? Psí obojky, nebo snad domečky pro morčata?

o

k

o

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře