Veronika a Dan.Co se stalo?

11. leden 2008 | 19.13 |

Sexy kráska Veronika Fasterová se s boxerem Danem Holovským seznámila ve Vile reality show VyVolení. Netrvalo dlouho a stal se z nich pár. Romantiku však překazilo vypadnutí Dana ze soutěže, Veronika ho ale brzy následovala a tak jejich vztahu nestálo už nic v cestě.
Verča se k Danovi prakticky okamžitě nastěhovala a vypadalo to, že zamilovanější dvojice není.

"Prvních čtrnáct dní bylo všechno super. Pak mě ale Dan poprvé zmlátil a od té doby to šlo s našim vztahem z kopce. Týral mě nejen fyzicky, ale i psychicky. Neustále mi říkal, jak jsem blbá a že vypadám hrozně,” začala Veronika popisovat nejhorší měsíce svého života.

Na otázku, co profesionální mlátičku vyprovokovalo k tomu, aby ublížil křehké dívčině, nám odpověděla: "Neustále mi lezl do telefonu a četl si mé SMS. Když mi jednou řekl, ať mu podám svůj telefon, že si ho chce zkontrolovat, tak jsem řekla a dost a nechtěla mu ho dát. On sám měl v telefonu PIN, aby mu do něj nikdo nemohl, tak proč by on měl lézt do mého soukromí! Zvýšila jsem na něj hlas a pevně si stála za svým a v ten moment se na mě poprvé vrhl a dal mi pár facek.” Veronika pak ale příteli dala ještě šanci, jelikož, jak to tak v podobných případech bývá, Dan si po vychladnutí začal sypat popel na hlavu a omlouvat své chování.

"Při finále jsem to řekla René, ale ona to hned vykecala ostatním. Vzala jsem tehdy všechno zpátky, nechtěla jsem, aby si o něm mysleli ošklivé věci,” pokračovala trochu naivně Veronika a dodala: "V tu dobu se to stalo jen jednou, tak jsem si říkala, že mu dám ještě šanci, pak se ale staly další věci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Komentáře